Pośrednik Nieruchomości

[Dam pracę] Handlowiec

Opublikowano: 09-04-2024 | Wygaśnie: 13-06-2024

Wyświetleń: 157 (unikalne: 52)

5.000,00 zł (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: WGN
Nazwa firmy:WGN
Numer NIP:7252301940
Region: Śląskie Katowice

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Samozatrudnienie
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Starszy specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Tak

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci na rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży nieruchomości? Chcesz być częścią nowo powstającego oddziału naszej renomowanej firmy WGN w sercu Katowic? To świetnie trafiłeś! Szukamy doświadczonego agenta nieruchomości, który nie boi się wyzwań i chce być częścią profesjonalnego zespołu, który zmienia oblicze lokalnego rynku mieszkaniowego. Oferujemy nie tylko narzędzia pracy i samochód służbowy, ale także inspirujące środowisko, w którym Twoje umiejętności będą się rozwijać i przynosić wymierne efekty. Przyłącz się do nas już dziś i zobacz, jak Twoja kariera nabiera tempa wraz z nami!

Twój zakres obowiązków

  • pośrednictwo w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu lub najmu nieruchomości.

  • przygotowywanie ofert oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości,

  • pośredniczenie w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości,

  • doradztwo klientom w zakresie ceny, warunków transakcji i procedur prawnych związanych z nieruchomościami,

  • finalizowanie transakcji w kancelariach notarialnych,

  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

  • DOŚWIADCZENIE min  3 lata w pracy z klientami W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI,

  • zaangażowanie i zapał do pracy,

  • sprawne zarządzanie czasem,

  • samodzielność i samodyscyplina potrzebna w pracy indywidualnej oraz elastyczność we współpracy z zespołem,

  • umiejętność pracy w zespole-stawiamy na współpracę, a nie rywalizację,

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Pracę w biurze w Katowicach lub możliwość pracy hybrydowej.

  • Umowę B2B gwarantowana część stała oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń wewnętrznych.

  • Pracę w prestiżowym biurze nieruchomości, gdzie dobra atmosfera sprzyja sukcesowi.

  • Możliwość awansu na stanowisko Managera Zespołu.

  • Narzędzia pracy (komputer, telefon).

  • Samochód służbowy

Jeśli jesteś skutecznym pośrednikiem, osobą lubiącą wyzwania i pasjonującą się branżą nieruchomości, to czekamy na Twoje CV (wraz z klauzulą RODO) na adres: praca-katowice@wgn.pl

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznie rozwijającej się agencji nieruchomości!