Stolarz

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

Stolarz

Opublikowano: 12-02-2024 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 80 (unikalne: 32)

25,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: During
Nazwa firmy:DURING POLSKA
Numer NIP:52 1367 1844
Region: Pomorskie Pruszcz Gdański

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Stawka godzinowa

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

STOLARZ

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:

  • obsługa takich maszyn jak: piła, okleiniarka, mini press, frezarka;

  • produkcja mebli na wymiar dla klienta indywidualnego z płyty wiórowej.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia długoterminowej współpracy;

  • doświadczenie w obsłudze takich maszyn jak piła, okleiniarka, mini press, frezarka;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 7-15.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie (1-3 miesiące) następnie przejęcie przez naszego Klienta;

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności;

  • możliwość wypracowania nadgodzin (max 3h dziennie).

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 577 770 201

Prosimy o załączenie klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.