PRACOWNIK PRODUKCJI

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

Opublikowano: 23-05-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 329 (unikalne: 84)

3.800,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Alicja
Nazwa firmy:Cedrob
Numer NIP:566-00-04-455
Region: Łódzkie Kutno

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

w Zakładzie Drobiarskim w Kutnie, ul. Mickiewicza 108

Zakres obowiązków:

Sekcja Rozbioru/Pakowania - praca w równoważnym systemie czasu pracy

- praca na jedną zmianę, praca rozpoczyna się między 7:30 a 9:30 - 10 do 12 godz.

  • praca przy linii produkcyjnej
  • rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
  • ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa
  • kontrola jakości produktu
  • paletyzacja towaru

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
  • obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowość do podjęcia pracy w równoważnym systemie czasu pracy - praca na jedną zmianę, praca rozpoczyna się między 7:30 a 9:30 - 10 do 12 godz.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • wynagrodzenie 4 900 - 4 901 zł/mies. brutto

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:

alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem – Pracownik produkcji Kutno

WAŻNE! W procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę wyłącznie aplikacje zawierające jedną z poniższych klauzul:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.