Customer Care. Język niemiecki B2. 2/3 lub pełny etat - Ty wybierasz!

[Dam pracę] Call Center

Opublikowano: 04-01-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 60 (unikalne: 44)

5.300,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa zlecenie
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Niepełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Pracuj w zespole, który ciągle się rozwija!

Masz szansę na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej razem z nami.

Szukamy osób na stanowiska agentów, którzy posługują się językiem niemieckim na poziomie B2 - spokojnie, jeśli dalej się uczysz gwarantujemy, że dzięki tej pracy twój poziom będzie dynamicznie się zwiększał.

Lubisz podróże? W wolnym czasie sprawdzasz tanie loty i marzysz o zagranicznych wycieczkach? A co gdyby twoja praca polegała na planowaniu wypraw? Masz szansę sprawdzić swoje kompetencje również w tym zakresie!

Poszukujemy entuzjastycznych osób, które są nastawione na rozwój, pracę w zgranym i wspierającym się zespole oraz nie boją się wzywań

Twoje zadania:

·        Obsługa czatów internetowych;

·        Obsługa maili;

·        Odbieranie połączeń przychodzących;

·        Udzielanie informacji Pasażerom, odpowiadanie na pytania;

·        Rejestrowanie zgłoszeń i reklamacji;

·        Obsługa programów i aplikacji.

Nasze oczekiwania:

·        Znajomość języka niemieckiego min. na poziomie B2 w mowie i w piśmie;

·        Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym;

·        Podstawowa znajomość języka angielskiego na poziomie A2 do obsługi aplikacji;

·        Biegła obsługa komputera;

·        Dyspozycyjność min. 110 godzin w miesięcznie.

Zapewnimy Ci:

·        Atrakcyjną gwarantowaną stawkę godzinową oraz dodatki;

·        Profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy za które Ci zapłacimy;

·        Codzienny kontakt z żywym językiem;

·        Indywidualnie dopasowany grafik;

·        Wsparcie merytoryczne Lidera oraz Zespołu na każdym etapie współpracy;

·        Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy;

·        Eventy, konkursy, integracje;

·        Płatny program poleceń- do 1500 zł dodatkowej gotówki za poleconą osobę;

·        Dofinansowanie do Karty Multisport;

·        Dla chętnych możliwość odbycia odpłatnych praktyk;

·        Pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/