Przedstawiciel handlowy - branża budowlana

[Dam pracę] Handlowiec

Opublikowano: 20-10-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 80 (unikalne: 53)

4.650,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu oraz serwisie stolarki otworowej w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym zatrudni pracowników na stanowisko:

Przedstawiciela handlowego

Miejsce pracy: Poznań – tereny powiatu poznańskiego.

Zadania:

  • Doradztwo w zakresie sprzedaży bram, drzwi, okien i innych produktów,
  • Sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji oraz zamykanie procesów sprzedażowych,
  • Koordynacja własnych działań oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Kontakt z dostawcami, składanie zamówień oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia jako przedstawiciel handlowy lub doradca techniczny, kierownik kontraktu, Project manager,
  • Wiedza na temat branży i lokalnego rynku budowlanego,
  • Minimum średnie wykształcenie – preferowanie techniczne,
  • Znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość programu Excel, CRM oraz AutoCad (w zakresie czytania projektów),
  • Język angielski – komunikatywny, prawo jazdy kat. B,
  • Motywacja do pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, zorientowanie na cel.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na stałe, na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
  • Wynagrodzenie – > stała podstawa plus  % za wyniki,
  • Możliwość awansu – > prowadzenie większych projektów,
  • Telefon, laptop, auto służbowe – po stronie firmy,
  • Opieka medyczna.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „przedstawiciel” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.