Specjalista ds. Kontaktów z Organami Ścigania

[Dam pracę] Prawo > Specjalista

No photo

Opublikowano: 20-10-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 99 (unikalne: 66)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Region: Małopolskie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca i prowadzenie korespondencji z Policją/Prokuraturą/Sądami oraz innymi Organami Ścigania;

  • Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Spółki;

  • Reprezentowanie Spółki w ramach toczących się już postepowań;

  • Zarządzenie dokumentacją związaną z prowadzonymi sprawami;

  • Współpraca z innymi działami w Spółce w zakresie przestępstw gospodarczych i urzędniczych;

  • Przeciwdziałanie oraz wykrywanie przestępstw gospodarczych;

  • Prowadzenie postępowań wyjaśniających oraz raportowanie o wykrytych; przestępstwach i nadużyciach w ramach działań Spółki;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku prawniczym, urzędniczym;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość programów Word i Excel, szybkie i płynne pisanie;

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielności działania;

\To oferujemy

  • Miesięczny okres próbny, następnie na czas nie określony;

  • Bezstresowe przygotowanie do objęcia stanowiska pracy;

  • Wysokie premie motywacyjne;

  • Praca w biurze w godzinach 8-16;

  • Możliwy kontrakt B2B w ramach współpracy;

  • Możliwość rozwoju oraz doświadczenie w szybko rozwijającej się firmie;

O nas

Pracujemy w fajnym, zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze. Poszanowanie wzajemnych potrzeb naszych pracowników i klientów jest dla nas priorytetem. W każdej sprawie dostaniesz pełne wsparcie.