Płytkasz/Glazurnik

[Dam pracę] Prawo > Specjalista

Opublikowano: 16-05-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 166 (unikalne: 85)

12.000,00 zł netto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Region: Zagranica

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Tak
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

PŁYTKARZ / GLAZURNIK 2300-2500€ netto (NA RĘKĘ) + BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Poszukujemy doświadczonych glazurników z komunikatywną znajomością języka angielskiego lub niemieckiego i z samochodem.

Praca w Holandii, okolice 6562 JH Groesbeek, oraz inne lokalizacje w centralnym / południowym regionie Holandii.

OBOWIĄZKI:

  • Kafelkowanie łazienek, kuchni i podłóg wielkowymiarowych
  • Norma dzienna na poziomie około 15 m2

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako płytkarz minimum 2-3 lata.
  • Wykształcenie zawodowe mile widziane
  • Szybkość i precyzja w wykonywaniu prac
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego WARUNEK KONIECZNY.
  • Posiadanie dyplomu VCA lub gotowość do jego zdobycia.
  • Prawo jazdy i samochód (może być jeden na dwie osoby) WARUNEK KONIECZNY - u niektórych pracodawców jest możliwość wynajmu samochodu firmowego za 50€/tydzień z kaucją 200€.

OFERUJEMY:

  • Holenderską umowę o pracę
  • Umowa może być stworzona w języku holenderskim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim
  • Punktualną, cotygodniową wypłatę.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia: 520–600 euro netto na tydzień, czyli 2300-2600 euro netto miesięcznie.
  • Możliwość pracy w nadgodzinach.
  • Bezpłatne zakwaterowanie.
  • 20 płatnych dni urlopu i 8,33% premii urlopowej rocznie.
  • Pomoc w zdobyciu ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Osobistego koordynatora w biurze i na terenie budowy.
  • Stabilne projekty długoterminowe oraz elastyczne projekty krótkoterminowe – Ty wybierasz co jest dla Ciebie najlepsze