KIEROWNIK FERMY KWILNO - ZOOTECHNIK

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

Opublikowano: 05-09-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 228 (unikalne: 42)

7.000,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Karolina_J
Nazwa firmy:CEDROB S.A.
Numer NIP:5660004455
Region: Łódzkie Zgierz

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Kierownik
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Cedrob S.A. jest w pełni zintegrowaną firmą drobiarską z polskim kapitałem. Planujemy stały wzrost zatrudnienia w całej organizacji, co związane jest z obecną skalą produkcji, pozytywnymi prognozami oraz dynamicznym rozwojem firmy.

Twój zakres obowiązków

- Kontrola i nadzór nad fermą reprodukcyjną w miejscowości Kwilno woj. łódzkie.
- Zarządzanie produkcją na fermach
- Organizacja pracy i kierowanie zespołem podległych pracowników
- Prowadzenie dokumentacji

Nasze wymagania

- wykształcenie: wyższe (mile widziane: zootechniczne, rolnicze, weterynaryjne - nie jest to warunek konieczny),
- zaangażowanie, chęć do działania,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, szczególnie MS Excel),
- dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
- umiejętność pracy w zespole,
- systematyczność, dokładność, samodzielność,
- chęć zamieszkania w mieszkaniu służbowym zlokalizowanym przy fermie w Kwilnie.

To oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - lidera w branży drobiarskiej
- Pracę na pełen etat
- Możliwość rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych, awansu
- Wszelkie środki niezbędne do wykonywania obowiązków
- Mieszkanie służbowe.

CV prosimy kierować w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy poprzez Email: karolina.jonas@obpon.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.