Pracownik montażu

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

No photo

Opublikowano: 01-09-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 315 (unikalne: 70)

3.600,00 zł

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: martakrol
Nazwa firmy:Workpol
Numer NIP:8992857899
Region: Wielkopolskie Piła

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Szukasz pracy? Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych i chcesz się rozwijać? Nie masz doświadczenia i szukasz miejsca gdzie mógłbyś je zdobyć?

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – światowego lidera w dziedzinie oświetlenia, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Produkcji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zawsze na czas + DODATKI

  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia w struktury firmy

  • Szkolenie stanowiskowe i stała opieka doświadczonego koordynatora

Twoje obowiązki:

  • montaż i produkcja oświetlenia

  • układanie gotowych wyrobów na palecie

  • czynności pomocnicze, prace porządkowe

  • wykonywanie czynności wg poleceń przełożonego

Oczekujemy:

  • Chęci i motywacji do pracy

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń pod numer 5 7 4 3 1 0 2 5 0

Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 23598

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Workpol Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).