Pracownik produkcji- obsługa maszyn

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy produkcji

Opublikowano: 22-08-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 304 (unikalne: 93)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Firma Skłodowscy Sp. z o.o. poszukuje pracowników produkcyjnych

Zakres obowiązków:
-Obsługa maszyn na linii produkcyjnej,

-Zapewnienie utrzymania parametrów technologicznych przebiegu produkcji,

-Utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności,

-Pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

-Umiejętność szybkiej nauki oraz poznawania maszyn i urządzeń,

- Gotowość do pracy przy mięsie i w chłodniejszej temperaturze,
- Wykształcenie zawodowe lub średnie,
- Odpowiedzialność i zaangażowanie,
- Chęć do podjęcia pracy fizycznej.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- posiłki regeneracyjne.

DARMOWY TRANSPORT DO FIRMY Z MIAST: BIAŁYSTOK / ŁOMŻA / ZAMBRÓW

MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA

Miejsce pracy: Nienałty-Szymany 11, 07-323 Zaręby Kościelne
Numer telefonu: 577 100 836

CV proszę wysyłać na adres mailowy: sekretariat@sklodowscy.co