Działamy na terenie całej Polski
Oferujemy doświadczonych, oraz wykwalifikowanych pracowników z Polski i Ukrainy.

PracaStala.pl jako Agencja Rekrutacji

Wiele osób zastanawia się codziennie do jakiej pracy zostali stworzeni, jaką mogliby wykonywać z pasją i stuprocentowym zaangażowaniem. To wbrew pozorom nie jest proste zagadnienie. Nie zawsze od początku dobrze czujemy się na jakimś stanowisku, a praca nie powinna być przykrym obowiązkiem, ponieważ spędzamy w niej bardzo dużo czasu. Dobrze więc skorzystać wtedy z pomocy doradców personalnych. To oni niejednokrotnie pomagają na wyklarowanie oczekiwań, predyspozycji i umiejętności, a następnie pomagają znaleźć coś odpowiedniego względem tych przymiotów. Ale to nie koniec zadań i umiejętności doradców personalnych. Pomagają również firmom w odpowiednim zarządzaniu zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie, aby zoptymalizować jego działania. 

Praca Stała zajmuje się nie tylko doradztwem personalnym, ale jest także agencją pracy. Powszechnie znane są agencje pracy tymczasowej, ale tę firmę określić można mianem agencji pracy stałej. Pomaga ona znaleźć jak najlepszego pracownika względem konkretnej oferty pracy. Dzięki temu już wiele osób znalazło swoje “miejsce na Ziemi”. A w jakich dziedzinach?

Szeroki wachlarz dziedzin powoduje, że portal ten cieszy się coraz większą popularnością i warto jest z niego korzystać. Profesjonalna kadra chętnie pomoże w znalezieniu odpowiedniej pracy lub pracownika. Jest to niezwykle ważne, aby każdy miał miejsce pracy dopasowane do swoich preferencji, umiejętności i oczekiwań, a także aby każdy pracodawca miał takiego pracownika, jakiego sobie wymarzył. Dobry pracodawca to zadowolony pracownik i na odwrót. I Praca Stała doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 

PracaStala.pl jako Portal z ofertami pracy

Oprócz tego, że Praca Stała to agencja pracy i doradztwo personalne w jednym, to także serwis, na którym można znaleźć pracę lub pracodawcę. To jedna z niewielu takich wyszukiwarek ofert pracy na rynku. Po pierwsze – obydwie strony z rynku pracy mają szanse na odnalezienie tutaj tego, czego akurat szukają. 

Po drugie – znajduje się tu wiele ofert dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, czego niestety próżno szukać w innych miejscach. To bardzo dobre posunięcie, które jednocześnie jest pouczające dla pozostałych wyszukiwarek. 

Po trzecie – pracy można szukać nie tylko w Polsce, ale także w Norwegii, Belgii czy na Ukrainie. To również rzadko można znaleźć na innych portalach z ogłoszeniami o pracę, co daje Pracy Stałej dużą przewagę nad konkurencją. 

Warto również zaznaczyć, że bardzo łatwo jest opublikować takie ogłoszenie na tym portalu, a co najważniejsze – takie ogłoszenie jest darmowe. To ciekawe rozwiązanie, którego nie oferuje niestety żaden inny portal, który zajmuje się wyszukiwaniem ofert pracy.