OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO – NIEMCY

  • Dam Pracę
  • Wrocław
  • Applications have closed

Strona internetowa Walter-Fach-Kraft

Przez 25 lat niejeden fachowiec stał się dzięki Nam specjalistą w swojej branży.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to: praca w Niemczech, Austrii oraz Polsce, umowa o pracę i zapewnione zakwaterowanie.

Współpraca z nami gwarantuje konkurencyjne wynagrodzenie oraz zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu.

Naszymi partnerami są renomowane przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

miejsce pracy: Landshut – Niemcy

Twoje obowiązki:

·         kompletowanie zamówień

·         praca ze skanerem

Wymagania:

·         uprawnienia na wózki widłowe

·         język niemiecki

·         doświadczenie w pracy na magazynie

Oferta:

·         legalne zatrudnienie na terenie Niemiec

·         niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

·         atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie

·         zaliczka już po pierwszym tygodniu pracy

·         możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (dodatek do stawki godzinowej + 25 %)

·         w pełni wyposażone zakwaterowanie

·         niemieckie ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

·         bezpłatne ubranie robocze

·         pomoc w załatwieniu wszelakich spraw urzędowych oraz opieka koordynatora