Doradca handlowo-techniczny

  • Dam Pracę
  • Kielce
  • Applications have closed

Strona internetowa NAVIBUD SP. Z O.O. S.K.

NAVIBUD SP. Z O.O. S.K. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w

NAVIBUD SP. Z O.O. S.K. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży filtrów
i dystrybutorów do wody oraz sprzętu do oczyszczania i dezynfekcji powietrza.

Jeśli posiadasz zmysł handlowy, branża nie jest Ci obca, posiadasz zmysł techniczny oraz lubisz pracować z klientami – szukamy dokładnie Ciebie!!!

Miejsce pracy: Kielce

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenia sprzedażowego
pozytywnego nastawienia i umiejętności sprzedażowych
zorientowania na wyniki oraz wysokiej jakości pracy
umiejętność samodzielnej pracy i planowania działań
umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych
znajomości pakietu Office
prawo jazdy kat B
Kluczowe zadania:

czynny udział w realizacji planu sprzedaży firmy
analiza potrzeb klientów, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
dbałość o relacje z Klientami na najwyższym poziomie
dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi Klienta
współpraca z partnerami i instalatorami,
Zapewniamy:

samochód służbowy
laptop, telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
umowę o pracę lub B2B
prowizje od sprzedaży
przyjazne środowisko pracy
szkolenia