Sales Manager / Marketing Manager

  • Dam Pracę
  • Warszawa

Strona internetowa IThouse IThouse

IT to nasza pasja​

Do naszego zespołu ITHouse szukamy Sales Manager/ Marketing Manager, który wesprze nas w rozwoju biznesu. Jako firma z duszą start-upu, ze względu na naszą skalę potrzebujemy w tym zakresie pomocy. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży sektora IT, a możliwość rozwoju jest Twoim motorem napędowym, to szukamy właśnie Ciebie 🙂

Ithouse o szybko rosnąca spółka technologiczna. Należy do grupy firm dostarczających szyte na miarę rozwiązania z obszaru dedykowanego oprogramowania dla biznesu, rozwiązań HR w wykorzystanie sztucznej inteligencji oraz digital marketingu.

Pracujemy z firmami które znasz i z których usług korzystasz codziennie. Mamy za sobą ponad kilkadziesiąt projektów.
IThouse to software house, który stawia na rozwój pracowników, pracę z nowymi technologiami oraz zapewnia ciekawe i różnorodne projekty. Obecnie zespół tworzy 30 osobowy zespół specjalistów.

Kogo szukamy: Sales Manager / Marketing Manager

– osoby, która świetnie sobie radzi z nawiązywaniem relacji biznesowym w sektorze B2B oraz
posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług B2B min. 2 lata;
– posiadasz doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT – świetnie jeśli sprzedawałeś software development;
– masz odpowiednią wiedzę technicznej (związaną software developmentem) umożliwiającą zrozumienie realizację projektów i stanowisk IT;
– znasz narzędzia wspierające sprzedaż i marketing: etc Mailchimp, Gogle Ads, Facebook Manage, Lead generation;
– jesteś kreatywny i dynamiczny w działaniu;
– szybko uczysz się, dobrze sobie radzisz z nowych technologii oraz świetnie czujesz się w sektorze IT;
– posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne;
– posiadasz orientację na klienta i zdolność identyfikacji jego potrzeb;
– jesteś pro-aktywny w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych;
– jesteś samodzielny oraz masz silne zorientowanie na cel;
– posiadasz umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań, organizacja pracy własnej.

Opis stanowiska:

– prowadzenie sprzedaży projektów IT oraz aplikacji w modelu Software As a service;
– pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój współpracy z obecnymi klientami i partnerami;
– samodzielnie zarządzanie całym procesem sprzedażowym;
– aktywne współtworzenie i realizowanie strategię rozwoju sprzedaży;
– obecność w konferencjach, imprezach branżowych.

Co oferujemy:

– zarobki 9000 – 11000 PLN brutto, w zależności od doświadczenia i typu umowy (preferowana UoP lub B2B) +system premiowy;
– elastyczny model współpracy;
– miejsce pracy: fajne biuro w samym centrum Warszawy lub home office;
– współpracę z naszym zespołem IT oraz klientami w zakresie wsparcia w realizacji projektów z wykorzystaniem ciekawych i nowych narzędzi. Technologie w których pracujemy: Python, PHP, Java, React, Angular, WordPress, obszary UX/UI;
– dostęp do narzędzi wspierających pracę (baza i system do zarządzania klientami Pipedrive), pracujemy wykorzystując narzędzia Workspace, Trello, Slack, Teams, Clickup);
– Realny wpływ na funkcjonowanie naszej firmy i budowę przyjaznego miejsca pracy;
– Transparentne i luźne środowisko pracy;
samodzielne stanowisko;
– możliwość rozwoju i pracy w ciekawych projektach dla dużych firm;
– brak dress code-u;
– pakiet medyczny.

Odwiedź nas na facebook-u -> Kariera w ithouse
Zobacz naszą stronę www -> https://www.ithouse.co/

To apply for this job email your details to kariera@ithouse.co