Pracownik ogólnobudowlany

  • Dam Pracę
  • Dania
  • Applications have closed

Strona internetowa https://www.pf-gruppen.com/

Informacje
Numer oferty: B-138
Start: maj
Ilość wakatów: 1

Oczekujemy
Doświadczenie i wykształcenie kierunkowe mile widziane,
Dobra znajomość języka angielskiego,
Prawo jazdy kat. B oraz auto do dojazdów do pracy,
Wysoka kultura osobista,
Dokładność i staranność,
Dobra sprawność fizyczna,

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 12600 PLN
11000 PLN podstawa + 1600 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zakres obowiązków
Prace wykończeniowe,
Murowanie,
Malowanie, układanie tapet,
Regipsy,
Stolarka budowlana,
Inne prace budowlane zlecone przez przełożonego,

Dodatkowe informacje
Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe
Ubezpieczenie zdrowotne,
Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał