Pielenie pora

  • Dam Pracę
  • Dania
  • Applications have closed

Strona internetowa https://www.pf-gruppen.com/

Informacje
Pracownik rolny – pielenie pora
Numer oferty R-50
Rozpoczęcie pracy:
Rozpoczęcie prac:

I tura 3 czerwiec

II tura 17 czerwiec

Zakończenie prac: połowa sierpnia

Ilość wakatów: 12

Oczekujemy
Nie jest wymagana znajomość języka obcego.
Dyspozycyjność w podanym terminie,
Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych
Bardzo dobra sprawność fizyczna,

Zakres obowiązków
pielenie warzyw na platformie,
pielenie warzyw ręczne bez platformy,
inne prace polowe (sadzenie maszynowe, ściąganie, zakładanie siatek)

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​ 8000 PLN

7000 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Zwrot paliwa za dojazdy do pracy w kwocie 100 koron tygodniowo na jedną osobę w aucie

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Dodatkowe informacje
Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku
Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne
Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach
Ubezpieczenie zdrowotne,
Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał