Pielenie jodły kaukaskiej

  • Dam Pracę
  • Dania
  • Applications have closed

Strona internetowa https://www.pf-gruppen.com/

Informacje
Pracownik szkółkarski – pielenie jodły
Numer oferty: S-67
Ilość wakatów: 25
Start pracy
Praca odbywa się od czerwca do września
Pierwsza tura: początek czerwca

Druga tura: połowa czerwca

Trzecia tura: początek lipca

Oczekujemy
nie jest wymagana znajomość języka obcego,
dyspozycyjność w podanym terminie,
gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
bardzo dobra sprawność fizyczna,
mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8000 PLN
7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Zakres obowiązków
pielenie jodły kaukaskiej,
inne prace szkółkarskie.

Dodatkowe informacje
pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne,
możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
ubezpieczenie zdrowotne,
wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał.