Mechaniczne mycie warzyw

  • Dam Pracę
  • Dania
  • Applications have closed

Strona internetowa https://www.pf-gruppen.com/

Informacje
Pracownik gospodarczy – mechaniczne mycie warzyw
Numer oferty: P-31
Start pracy: od zaraz
Możliwość pracy na stałe w urlopami, bądź wyjazd kilkutygodniowy. Szczegóły ustalane są indywidualnie.
Język obcy : angielski
Ilość wakatów: 1
Czas pracy: od poniedziałku do soboty
praca na dwie zmiany
wt.-pt. 06:30- 15:30 / 15:00-00:30
pon. 10:00- 19:00 druga zmiana od 19:00 -3:30

Oczekujemy
Dyspozycyjność,
Dobra sprawność fizyczna,
Odpowiedzialność i sumienność
Mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 12000 PLN

11000 podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

Stawkę godzinową: 150 dkk brutto/h

Bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy duńskiego po miesięcznym okresie próbnym.

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zakres obowiązków
Obsługa myjni warzyw – sterowanie i kontrola czujników, poziomu wody, ustawienia szczotek
Wymiana kontenerów – jazda Volvo hakowiec na ramie, podebranie kontenera z placu, podstawianie pod taśmociąg
Czyszczenie w trakcie, usuwanie resztek warzyw, czyszczenie czujników aby całość pracowała poprawnie, najczęściej przy użyciu wody pod ciśnieniem (karcher), usuwanie błota, kamieni
Kontrola całego obszaru myjni – zgłaszanie problemów, rozwiązywanie samemu małych – korekta ustawienia czujników, ustawienie sterowników na odpowiednie wartości, resetowanie urządzeń
Wytrzymałość na ciężkie warunki pracy, zimno, wilgoć