Magazynier – operator wózka widłowego

  • Dam Pracę
  • Grzępy
  • Applications have closed

Drukarnia Interak Sp. z o.o.

Interak to jedna z największych firm poligraficznych w Polsce. Nasz zespół stanowią specjaliści w swojej dziedzinie, zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy. Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i osobistego. W związku z intensywnym rozwojem, firma uzupełnia zespół specjalistów różnych dziedzin i obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Magazynier- operator wózka widłowego

Twoje obowiązki

obsługa wózków widłowych na terenie zakładu
staranny rozładunek i załadunek towarów
rozlokowanie produktów w magazynie
wydawanie towaru na poszczególne obszary produkcyjne
Oczekujemy

uprawnień do kierowania wózkami widłowymi
gotowości do pracy w systemie zmianowym
dokładności, sumienności i umiejętności pracy w zespole
Oferujemy

system szkoleń przygotowujący do objęcia stanowiska
dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
dojazd do pracy firmowym autobusem
Jeśli zależy Tobie na stabilnym zatrudnieniu i przyjaznej atmosferze pracy wyślij swoją aplikację.

Polubisz z Nami pracować 🙂

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest Drukarnia Interak Sp. z o.o. z siedzibą w Grzępy 50, 64-700 Czarnków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji przez okres: do 12 miesięcy, licząc od dnia przesłania do nas mojej aplikacji. Niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.