Mistrz Grupy Myjącej

Strona internetowa Cedrob

Firma drobiarska z polskim kapitałem

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa

OBOWIĄZKI:

Nadzór i kontrola nad procesem mycia zakładu po zakończonej produkcji
Zarządzanie oraz nadzór nad podległymi pracownikami.
OCZEKUJEMY:

Wykształcenie min. średnie
Odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
OFERUJEMY:

Pracę w profesjonalnym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę zawartej bezpośrednio z pracodawcą,
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja  na Pracownik Specjalista ds. Technologii

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:  “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę”.

To apply for this job email your details to alicja.malinowska.cd@obpon.pl