Mechanik/Elektromechanik

Strona internetowa Cedrob

Firma drobiarska z polskim kapitałem

Dział Wdrożeń i Utrzymania Ruchu

miejsce pracy: Zakład Mięsa Drobiowego w Ujazdówku k/Ciechanowa

OBOWIĄZKI:

utrzymanie ciągłości pracy parku maszynowego
wyszukiwanie i usuwanie awarii oraz uszkodzeń
wykonywanie okresowych przeglądów
OCZEKUJEMY:

wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (w szczególności kierunki mechanika, elektronika, elektrotechnika, elektromechanika)
uprawnienia SEP do 1kV lub gotowość przystąpienia do egzaminu
gotowość do pracy w systemie zmianowym
dyspozycyjność (również w weekendy)
umiejętność pracy zespołowej
doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
atrakcyjne warunki zatrudnienia

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy: alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja  na Pracownika-  Mechanik/Elektromechanik

To apply for this job email your details to alicja.malinowska.cd@obpon.pl