Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem

  • Dam Pracę
  • Wrocław

Strona internetowa CE DRIVER Maria Kaszowska CE DRIVER Maria Kaszowska

CE DRIVER Maria Kaszowska

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: stała praca bez systemu

Obsługiwane maszyny: koparka gąsienicowa

Wynagrodzenie: 13 € / godz. + diety

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

·       wykonywanie prac związanych z wykopami i układaniem kanałów,

·       obsługa koparki gąsienicowej 17 t.,

·       warsztatowanie maszyn budowlanych

Warunki zatrudnienia:

·       stałe zatrudnienie ok. 9-12 godzin w ciągu dnia (200-240 godzin pracy miesięcznie),

·       wykonywanie różnorodnej pracy w zależności o potrzeb firmy,

·       udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych,

·       dla zainteresowanych możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy C+E przez firmę,

·       możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,

·       zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

·       odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

·       stawka godzinowa 13 € brutto + diety 14 € netto,

·       po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,

·       dla doświadczonych pracowników będą proponowane wyższe stawki,

·       zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

·       uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,

·       minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,

·       chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,

·       komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w pracy

Mile widziane:

·       prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,

·       wiedza z zakresu budownictwa i warsztatowania sprzętu budowlanego,

·       szeroko pojęte umiejętności techniczne

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 100  lub na adres mailowy: m.kaszowska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl/oferty-pracy

To apply for this job email your details to m.kaszowska@cedriver.pl