Operator wózka widłowego

  • Dam Pracę
  • Niemcy

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracowników do pracy w Niemczech

Dla Naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: 72510 Stetten am kaltem Markt, około 100km od Stuttgart, Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • załadunek i rozładunek towarów
  • rozmieszczanie towarów w odpowiednich miejscach na magazynie
  • obsługa wydań magazynowych
  • transport ładunków (części samochodowe marki Bosch)

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki widłowe (mogą być polskie)
  • gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane auto na wyjazd

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie chorobowe, bezrobotne, emerytalne i wypadkowe
  • Zatrudnienie na pełen etat na okres maksymalnie 18 miesięcy
  • Stawka godzinowa (brutto): 10,45/ godz + dodatek zmianowy
  • System pracy dwuzmianowej
  • Godziny pracy 40 – 50 h/tydzień (od poniedziałku do piątku)
  • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu
  • Płatny urlop wypoczynkowy: 24 dni
  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz transport z/do miejsca pracy. Koszty zostaną potrącone na koniec miesiąca

To apply for this job email your details to personalwerk.aleksandra@gmail.com