Komisjoner

  • Dam Pracę
  • Niemcy
  • Applications have closed

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracowników do pracy w Niemczech

Firma Lorch obecnie poszukuje pracownikw na stanowisko:
KOMISJONER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH
Miejsce pracy: 72519 Stetten am kaltem Markt, Niemcy

WYMAGANIA:
Chęć podjęcia pracy zmianowej
Chęć podjęcia pracy od zaraz
Doświadczenie nie jest wymagane, gdyż każdy z pracowników zostanie przyuczony
Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Komisjonowanie części samochodowych
Zbieranie zamówień po magazynie
Kompletowanie zamówień
Praca ze skanerem
Dbanie o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:
Niemiecka umowa o pracę wraz ze wszystkim świadczeniami (ubezpieczeniem, meldunkiem)
Umowa na pełen etat na okres maksymalnie 18 miesięcy
Okres próbny wynosi 6 miesięcy
Stawka godzinowa (brutto): 10,45/ godz + dodatek zmianowy

System pracy dwuzmianowy
Godziny pracy 40 – 50 h/tydzień (od poniedziałku do piątku)

Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu

Płatny urlop wypoczynkowy: 24 dni

Zapewniamy zakwaterowanie. Koszty 250€ zostaną potrącone na koniec miesiąca

Przez cały okres trwania umowy pomoc polskojęzycznego koordynatora
Miła atmosfera w pracy
Mile widziane pary

Praca jest na magazynie, za pomocą skanera komisjonuje się części samochodowe marki Bosch.
Praca tylko od poniedziałku do piatku. Każdy weekend wolny.
Praca od zaraz !!

Kontakt: Tel. +49 592 380 000 849 lub E-mail: personalwerk.aleksandra@gmail.com