Praca zdalna! Główny księgowy z j. angielskim

  • Dam Pracę
  • Gdańsk

Agata IRKL

Masz bogate doświadczenie w księgowości i szukasz dla siebie nowych wyzwań?

Rozwijaj się w jednym z największych przedsiębiorstw farmaceutycznych!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko Głównego Księgowego!

Lokalizacja: Gdańsk/zdalnie

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w księgowości – w tym 2 lata na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MSR, MSSF, oraz umiejętności stosowania ich w praktyce,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) bądź ukończony kurs głównego księgowego,
  • znajomość systemu Excel usprawniająca analizowanie danych,
  • znajomości systemów księgowo-finansowych klasy ERP (mile widziana znajomość systemu SAP),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego(B2/C1).

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe,
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych oraz prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z MSR,
  • uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych, wycena bilansowa,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • rozliczenie środków trwałych w budowie,
  • kontrola wyników finansowych spółki i raportowanie istotnych zdarzeń mających wpływ na wyniki,
  • wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca,
  • kwartału oraz roku, sporządzanie rocznych sprawozdań
  • finansowych i udział w audytach księgowych,
  • bieżąca współpraca oraz raportowanie (w języku angielskim) zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca na pełny etat – czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb!
  • rozszerzony pakiet opieki medycznej (w tym opieka stomatologiczna)
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość korzystania z prywatnych planów emerytalnych.

Aplikacje przyjmujemy do 16.05.!

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

To apply for this job email your details to a.szymanska@irk.pl