Pomocnik – czyszczenie silosów przemysłowych (BEZ JĘZYKA)

  • Dam Pracę
  • Niemcy

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Willroth, Niemcy

Oferujemy:

Stawka 12€/h brutto + 40€ diety dziennej netto
·         możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

·         Praca w przemyśle spożywczym. Czyszczenie silosów i pojemników, jak również
części maszyn, taśmy transportowej, podajników, itd. Praca wykonywana jest również na wysokościach (po uprzednim przeszkoleniu). Praca wykonywana jest na różnych budowach w okolicy zakładu. Kandydat nie może mieć lęku wysokości.

Wymagania:

·         Język niemiecki na poziomie komunikatywnym

·         Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

·         Prawo jazdy i   własny samochód

Odpowiedzialność i dokładność
·        Motywacja do pracy

To apply for this job email your details to info@abcwork.eu