Stolarz szalunkowy –Holandia

  • Dam Pracę
  • Holandia
  • Applications have closed

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
stała opieka polskiego koordynatora
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
ubezpieczenie zdrowotne
liczba godzin zagwarantowana w umowie
terminowo wypłacane wynagrodzenie
dobre warunki pracy, miła atmosfera
indywidualne podejście do każdego kandydata
Zakres obowiązków:

Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą
Wymagania:

Język angielski na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Prawo jazdy i własny samochód
Odpowiedzialność i dokładność
Motywacja do pracy