Kamieniarz- Holandia

  • Dam Pracę
  • Holandia
  • Applications have closed

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy

z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Holandia

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, indywidualnie ustalane z pracodawcą
    możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
    zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
    stała opieka polskiego koordynatora
    pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
    indywidualnie ustalany termin wyjazdu
    ubezpieczenie zdrowotne
    liczba godzin zagwarantowana w umowie
    terminowo wypłacane wynagrodzenie
    dobre warunki pracy, miła atmosfera
    indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

  • Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
    Prawo jazdy i własny samochód
    Odpowiedzialność i dokładność
    Motywacja do pracy