Kucharz do Bergen!

[Dam pracę] Gastronomia

No photo

Opublikowano: 21-03-2024 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 36 (unikalne: 30)

90,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Login
Nazwa firmy:Adecco Norge
Numer NIP:9999999999
Region: Małopolskie Kraków

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Dołącz do naszego zespołu kulinarnego w Bergen!

Dołącz do nas w Norwegii i weź udział w dynamicznej kulinarnej podróży, podczas której rozwiną się Twoje umiejętności i pasja do gotowania. Aplikuj już teraz i rozpocznij z nami ekscytującą karierę!

original.jpeg

Dla naszych klientów poszukujemy kucharzy o różnym poziomie doświadczenia, którzy chcieliby rozwijać swoją karierę w Norwegii!

Potrzebujemy Zastępcy Szefa Kuchni, Kucharza i Kucharza śniadaniowego!

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity
  • Wspierające i zorganizowane środowisko pracy
  • Wysoką kulturę współpracy w zespole i satysfakcjonujące codzienne doświadczenia

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe na stanowisku kucharza
  • Bierzemy pod uwagę udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wymagana jest znajomość języka norweskiego lub angielskiego !
  • Zamiłowania do doskonałości kulinarnej i zaangażowania w ciągłą naukę

Obowiązki zastępcy szefa kuchni:

  • Współpraca z zespołem kuchennym, aby przygotować wysokiej jakości dania
  • Przyczynianie się do rozwoju menu śniadaniowego, lunchowego i kolacyjnego
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i czystości żywności
  • Zapewnianie realizacji celów związanych z satysfakcją gości, jakością i rentownością
  • Promowanie zrównoważonych praktyk, w tym pozyskiwanie produktów organicznych i ograniczanie marnowania żywności
  • Dbałość o pozytywne środowisko pracy i pracę zespołową wśród personelu kuchennego i innych działów

Obowiązki kucharza:

  • Doświadczenie w cateringu a'la carte i firmowym
  • Chęci do rozwoju w dynamicznym środowisku, z naciskiem na doskonałość usług
  • Punktualności, odpowiedzialności i dbałości o szczegóły
  • Bycie graczem zespołowym z proaktywnym podejściem

Obowiązki kucharza śniadaniowego:

  • Codzienne przygotowywanie najlepszych ofert śniadaniowych w Bergen
  • Zarządzanie bufetem śniadaniowym obejmującym dania ciepłe i zimne
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Energia, nastawienie na zespół i nastawienie na klienta
  • Zorientowanie na rozwiązania i chęci do przekraczania oczekiwan