Technik naprawy karoserii POSZUKIWANY! NORWEGIA!

[Dam pracę] Praca za granicą

No photo

Opublikowano: 19-03-2024 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 68 (unikalne: 44)

100,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Login
Nazwa firmy:Adecco Norge
Numer NIP:9999999999
Region: Małopolskie Kraków

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Stała praca w Norwegii!

original.jpg

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. - jeden z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma ma ponad 100 oddziałów w całej Norwegii i około 5000 pracowników zatrudnionych każdego dnia. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Posiadamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego technika naprawy karoserii, który poszukuje STAŁEJ PRACY W NORWEGII.

Nasz projekt obejmuje pracę z warsztatem Hønefoss.

Obowiązki:

  • Sprawdzanie stanu karoserii i wykrywanie potencjalnych uszkodzeń
  • Prace blacharskie przy elementach karoserii
  • Przywracanie pierwotnego wyglądu karoserii
  • Przygotowywanie karoserii pod malowanie

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia w zawodzie
  • Znajomość angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B

 Co oferujemy:

  • Stałą, norweską umowę o pracę
  • 250 - 300 NOK brutto na godzinę na projekcie
  • Godziny pracy 07:30 - 15:30
  • Pomoc z wyrobieniem numeru personalnego i norweskiej karty podatkowej