Pracownik obrobek blacharskich do Norwegii !

[Dam pracę] Budowy i remonty

No photo

Opublikowano: 14-03-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 84 (unikalne: 49)

75,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Login
Nazwa firmy:Adecco Norge
Numer NIP:9999999999
Region: Małopolskie Kraków

Opis

Pracownik obróbek blacharskich

Długoterminowy projekt w Bergen!

original.jpg

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. - jeden z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma ma ponad 100 oddziałów w całej Norwegii i około 5000 pracowników zatrudnionych każdego dnia. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Posiadamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy prace w wielu sektorach norweskiej gospodarki.

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego pracownika obróbek blacharskich, który chciałby rozwijać swoją karierę w Bergen.

Obowiązki:

  •  prefabrykacja i montaż elementów obróbek blacharskich dachowych, opasek okiennych

Wymagania:

  •  minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdanie na miejscu dwudniowego site-testu

Co oferujemy:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie 245-260 NOK na godzinę brutto na projekcie
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania w jednoosobowym pokoju w cenie 5000 NOK miesięcznie
  • długoterminowy projekt do końca 2025 roku
  • norweską umowę o pracę i terminowe wypłaty co dwa tygodnie
  • ubrania robocze, obuwie ochronne i narzędzia gratis
  • zwrot za bilet lotniczy do 1500 NOK
  • opiekę doświadczonego konsultanta na miejscu