Pracownik bitumiczny/drogowy

[Dam pracę] Budowy i remonty

Opublikowano: 01-03-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 150 (unikalne: 84)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracastala
Nazwa firmy:PracaStala
Numer NIP:676-129-75-25
Region: Opolskie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Stawka godzinowa

Magdalena Brzezińska mb@pracownicybudowlani.pl Tel. 536548851

Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ASFALT” – na pewno oddzwonię!

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: praca w delegacji (najczęściej województwo dolnośląskie, śląskie i opolskie)

Zadania:

· Układanie masy zgodnie z projektem i specyfikacją techniczną oraz przyjętymi standardami, prace związane z robotami bitumicznymi,

· Dbałość o powierzony sprzęt i materiały,

· Przestrzeganie zasad BHP na budowie.

Wymagania:

· Minimum rok doświadczenia,

· Gotowość do pracy w delegacji na terenie kraju.

Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

· Bezpłatne zakwaterowanie,

· Ciepły posiłek dostarczany na budowę,

· Opiekę medyczną w prywatnych placówkach,

· Karta MultiSport,

· Ubezpieczenie na życie,

· Nowe ubrania ochronne.

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.