Zbrojarz oraz Prowadzący zbrojarzy

[Dam pracę] Budowy i remonty

Opublikowano: 01-03-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 129 (unikalne: 68)

37,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracastala
Nazwa firmy:PracaStala
Numer NIP:676-129-75-25
Region: Małopolskie Zakopane

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Stawka godzinowa

Opis

Klaudia Orzołek

798056274

ko@pracownicybudowlani.pl

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francja oraz tunele pod Alpami francuskimi. Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poronin (woj. Małopolskie)

Zadania:

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami,
  • Praca na obiektach przemysłowych – mosty,
  • Start prac od 6 i 18 marca.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego,
  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami,
  • Mile widziana obsługa zwyżki.

Gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne,
  • Pracę od poniedziałku do piątku,
  • Organizujemy i opłacamy całość przejazdu na miejsce pracy,
  • Opłacone zakwaterowanie,
  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (30-37 zł netto/h),
  • Możliwość otrzymania zaliczek.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZBROJARZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.!