OPERATOR MASZYN CNC

[Dam pracę] Praca fizyczna

Opublikowano: 20-02-2024 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 90 (unikalne: 27)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: During
Nazwa firmy:DURING POLSKA
Numer NIP:52 1367 1844
Region: Śląskie Żory

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:

  • produkcja detali oraz ich kontrola zgodnie z procesem technologicznym;

  • wykonywanie pierwszej dobrej sztuki po przezbrojeniach i nowych uruchomieniach;

  • wymiana narzędzi i oprzyrządowań, wprowadzanie korekt narzędziowych;

  • wykonywanie korekt w programach obróbczych;

  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej;

  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze skrawaniem CNC;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (zarówno w mowie jak i piśmie).

Mile widziane:

  • znajomość sterowań MAZAK, OKUMA, FANUC;

  • doświadczenie w zawodach tokarz/frezer.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjny system premiowy;

  • benefity pracownicze (darmową prywatna opieka medyczna, kartę sportowe, dodatki finansowe na święta, ubezpieczenia grupowe, wczasy pod gruszą itp.).