PRACA OCHRONA- ZAPRASZAMY OSOBY Z ORZECZENIEM

[Dam pracę] Praca fizyczna > Ochrona

Opublikowano: 08-05-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 301 (unikalne: 87)

3.490,00 zł brutto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: nataliaserwatka
Nazwa firmy:Probet SP zoo
Numer NIP:928-16-96-511
Region: Śląskie Katowice

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Poszukujemy pracowników na stanowisko pracownik ochrony w Sławniowie (gmina pilica)

Oferujemy:

-Umowe o pracę wynagrodzenie 3490 brutto+dodatek za zmiany nocne

-Praca w systemie dwu-zmianowym 6-18 oraz 18-6

Zakres obowiązków:

-Ewidencja ruchu osobowo-samochodowego

-Pantrole kontrolne piesze

-Raportowanie przebiegu służby

Oczekiwania:

-Niekaralność

-dokłdność

-chęć do pracy

Mile widziane osoby z orzeczeniem.

Zapraszam do kontaktu poprzez wysłanie CV bądź drogą telefoniczną bądź sms w godzinach 8:00-20:00 od Poniedziałku do Soboty na numer 667-208-247

Prosimy o załączenie do CV następującej Klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji”
Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO ), informujemy, iż Współadministratorem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki:
1. Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel. 32/705-08-01; Probet Group S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1 tel. 32/705-08-01
2. Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować : tel. 571 - pokaż numer telefonu - , adres mail. @
3. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora lub Zleceniodawcy, z którym Współadministratorzy podpisali stosowne zlecenie ( art. 6 ust.1 lit. b RODO )
4. Współadministratorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ),
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 m-cy lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć.
6. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo:
a) dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO )