Specjalista ds. Marketingu

[Dam pracę] Marketing > Zarządzanie marketingiem

Opublikowano: 12-02-2024 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 43 (unikalne: 34)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Tak
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Hybrid AdTech Sp. z o.o. - jesteśmy globalnym dostawcą rozwiązań AdTech specjalizującym się w efektywnych i innowacyjnych kampaniach reklamowych. Posiadamy biura w m.in Nowym Jorku, Berlinie, Warszawie, Singapurze, Kijowie, Dżakarcie i Bombaju. Od 10 lat oferujemy narzędzia z obszaru digital marketingu wykorzystujące algorytmy AI, picture recognition i machine learning. Dzięki zespołowi doświadczonych programistów i autorskiej technologii, zapewniamy reklamodawcom i agencjom narzędzia i usługi programatyczne.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Marketingu/ Marketing Specialist

Osoba ta będzie pomagała w planowaniu a potem koordynowała działania związane z promowaniem produktów i usług firmy skierowanych do klientów biznesowych.

Miejsce pracy:
Warszawa Centrum / Możliwość pracy w modelu hybrydowym

Zakres obowiązków:
Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem
Prowadzeniem profili firmy w SM
Projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B w kanałach on-line i social media
Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych i ich dystrybucją
Analiza rynku
Organizacja Event'ów

Poszukujemy osób z:
Doświadczeniem 2+, w promocji rozwiązań z obszaru marketingu, szczególnie marketingu online
Doświadczeniem i kreatywnością w tworzeniu kontentu
Doświadczeniem i umiejętnością pozyskiwania leadów B2B
Umiejętnością analitycznego myślenia
Biegłą znajomością j. polskiego i min. B2 j. angielskiego
Doświadczeniem w analizie rynku i dostosowaniu działań do oczekiwanych efektów oraz specyfiki biznesowej potencjalnych Klientów

Oferujemy:
Jeżeli jeszcze nie miałeś z tym kontaktu to nauczysz się co to jest: Ad Tech / Programmatic / Ad Networks / DSP /SSP / Big Data / Data Science / Machine Learning
Możliwość pracy z największymi reklamodawcami, markami
Współpraca przy projektach AI
Możliwość pracy hybrydowej
Przyjazny zespół, który jest zawsze gotowy do pomocy
Możliwość nauki nowych narzędzi
Praca w międzynarodowym środowisku (klienci oraz współpracownicy)
Opieka medyczna