Pracownik na stanowisko Hydraulik

[Dam pracę] Budowy i remonty

Opublikowano: 05-05-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 297 (unikalne: 78)

1,00 zł (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Katarzynaintemporis
Nazwa firmy:Intemporis
Numer NIP:6762081282
Region: Łódzkie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Poziom stanowiska: Specjalista

Obecnie dla naszego klienta z Holandii lokalizacja Groesbeek poszukujemy wykwalifikowanych doświadczonych kandydatów na stanowisko: HYDRAULIK

OBOWIĄZKI:

  • Poszukujemy wszechstronnych hydraulików do wielu różnych projektów na terenie Holandii

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na projektach mieszkaniowych i komercyjnych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na bezproblemową komunikację w miejscu pracy   (WARUNEK KONIECZNY)
  • Prawo jazdy Kat.B i samochód na wyjazd
  • Znajomości rysunku technicznego

Przyjmujemy również Teamy dwuosobowe gdzie jedna osoba może mieć słabszą znajomość języka i Team może dysponować jednym samochodem.

OFERUJEMY:

  • Holenderski kontrakt z emeryturą! Możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia między (od 525 Euro do 625 Euro) netto na tydzień
  • Darmowe mieszkanie
  • Stabilność zatrudnienia dla osób pracowitych
  • Umowa może być sporządzona w języku niderlandzkim, polskim, rumuńskim, hiszpańskim i angielskim
  • Elastyczność w urlopach i rotacjach
  • 20 dni płatnego urlopu
  • Bezpłatne przechowywanie rzeczy osobistych w naszym magazynie podczas wakacji
  • Certyfikowana agencja przestrzegająca wszystkich praw i przepisów zgodnych z prawem holenderskim

CV proszę przesyłać na e-mail:

 katarzyna@intemporis.net

lub o kontakt telefoniczny

+48 534 921 805