Magazynier

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy magazynowi

Magazynier

Opublikowano: 25-01-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 97 (unikalne: 55)

5.000,00 zł brutto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: During
Nazwa firmy:DURING POLSKA
Numer NIP:52 1367 1844
Region: Śląskie Gliwice

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357, obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

MAGAZYNIERA

Miejsce pracy: Kleszczów /k.Gliwic

Zapraszamy do współpracy również osoby z Ukrainy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie!

- umowę o pracę tymczasową

- bogaty pakiet benefitów;

- indywidualne możliwości rozwoju i praca bez monotonii;

- każdy pracownik otrzymuje w okresie szkoleniowym wsparcie swojego indywidualnego trenera.

Obowiązki:

- kompletowanie towarów przeznaczonych na wydanie marketom spożywczym;

- przewóz skompletowanych towarów do wyznaczonych miejsc zbiorczych w magazynie.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózek widłowy (nie wymagamy UDT) lub chęci uczestnictwa w zorganizowanym szkoleniu z obsługi wózka widłowego przed rozpoczęciem pracy !

- książeczka/badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich uzyskania

- dostępność do pracy w systemie zmianowym

Prosimy o załączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."