Elektryk, elektromonter – praca od zaraz

[Dam pracę] Budowy i remonty > Instalacje

No photo

Opublikowano: 26-10-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 157 (unikalne: 53)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: klaudia1
Nazwa firmy:Berker Dominis
Numer NIP:758-235-89-66
Region: Dolnośląskie Wrocław

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Polska firma zatrudni: elektromontera/elektryka

Praca we Wrocławiu i okolicach.

Czasami zdarzają się wyjazdy delegacyjne – przejazdy, zakwaterowanie po stronie firmy.

Pracuje przy instalacjach elektrycznych i niskoprądowych.

Dostajesz umowę lub B2B, odzież o narzędzia.

Pracujemy 8 godzin od poniedziałku do piątku, każdy weekend jest wolny.

Zadania:

-montaż instalacji elektrycznych SAP, DSO, KD, CCTV, SSWiN, LAN, BMS,

-montaż tras kablowych,

-montaż szaf teletechnicznych RACK 19’’ sieci LAN,

-montaż rozdzielnic elektrycznych.

Jeżeli masz:

- minimum 2 letnie doświadczenie w elektryce,

-wykształcenie elektryka/elektromontera/elektronika,

-zdolność do pracy powyżej 3 metrów,

-uprawnienia SEP,

-uprawnienia UDT na podnośniki samojezdnie,

-prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „INSTALATOR” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471