Monter klimatyzacji i wentylacji, praca w delegacji

[Dam pracę] Budowy i remonty > Instalacje

No photo

Opublikowano: 26-10-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 133 (unikalne: 44)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: klaudia1
Nazwa firmy:Berker Dominis
Numer NIP:758-235-89-66
Region: Mazowieckie Warszawa

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Szukamy montera klimatyzacji/serwisanta urządzeń chłodniczych z doświadczeniem.

Bazy wyjazdowe są z Warszawy i Szczecina.

Pracujemy na całym terenie Polski – przy Żabkach, Dino, Auchan.

Zadania:

  • Montaże, demontaże, uruchamianie i serwisowanie klimatyzacji i urządzeń chłodniczych,
  • Drobne prace elektryczne,
  • Podłączanie agregatów, lutowanie,
  • Praca na sklepach: Żabka, Dino, Auchan.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie przy montażu klimatyzacji i urządzeń chłodniczych,
  • Doświadczenie przy wykonywaniu prac elektrycznych, automatycznych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Mile widziane uprawnienia UDT F-Gaz.

Stawka: 9-12 tys zł brutto/miesięcznie

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy po podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku (8-10h),
  • Zakwaterowanie z posiłkami regeneracyjnymi i busy,
  • Odzież ochronną i narzędzia niezbędne do pracy,
  • Narzędzia oraz odzież ochronną zapewnia pracodawca,
  • Sfinansowanie uprawnień SEP i F-Gaz,
  • Bonusy za pracę w sobotę (tylko w przypadku awarii).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KLIMATYZACJA” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471