Kierownik biura organizacji i zarządzania

[Dam pracę] Administracja biurowa > Zarządzanie biurem

No photo

Opublikowano: 23-10-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 65 (unikalne: 49)

4.000,00 zł (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Pirkfis
Nazwa firmy:Pirkfis
Numer NIP:6852327887
Region: Podkarpackie Rzeszów

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z Zarządem,
  • Planowanie budżetu rocznego,
  • Realizacja zakładanych celów finansowych i marketingowych,
  • Kontrola obrotów finansowych,
  • Wyznaczania zakresu obowiązków w zespole,
  • Delegowanie terminowych zadań,
  • Rozliczenia zespołu z pracy na podstawie systemu wynagrodzeń,
  • Budowanie zespołów wykonawczych poprzez ciągłą rekrutację,
  • Rozwój przedsiębiorstwa lokalnie, regionalnie i globalnie,
  • Współpraca zewnętrzna z osobami fizycznymi i prawnymi,
  • Przyjmowanie i rozliczanie sprawozdań,
  • Składanie sprawozdań na ręce Zarządu.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym opartym o pracę zespołu i osiąganie zakładanych rezultatów,
  • Predyspozycje i zdolności przywódcze do zarządzania przedsiębiorstwem,
  • Bardzo dobra komunikacja interpersonalna,
  • Mile widziana praca w organizacjach pozarządowych: stowarzyszenie fundacja,
  • Optymalizacja personelu adekwatnie do zakładanych celów,
  • Umiejętności rekrutacyjne i intuicja w budowaniu zespołu,
  • Umiejętności tworzenia umów, porozumień, pism i wszelakiej korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów i informacji,
  • Znajomość podstaw prawa i rachunkowości.

Oferujemy:

  • Współprace opartą o umowę o pracę lub b2b,
  • Stabilne warunki pracy i płacy oparty o system wynagrodzeń (podstawa, prowizja, premia),
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Rozwój zawodowy,
  • Wzrost decyzyjności adekwatnie do stażu pracy,
  • Pakiet służbowy: Laptop, telefon, tablet, samochód.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres praca@pirkfis.pl Kontakt tylko mailowy.  Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Uwaga! Liczba stanowisk ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.