Cieśla - murarz - pomocnik - praca w delegacji

[Dam pracę] Budowy i remonty

Opublikowano: 18-10-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 175 (unikalne: 73)

30,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Nasz klient, firma oferującą szeroki zakres usług z branży ogniotrwałego budownictwa przemysłowego zatrudni pracowników na stanowisko:

Cieśla – Murarz – Pomocnik

PRACA W DELEGACJI – Polska/zagranica (70% Niemcy)

Stawka Polska: 30 zł netto/h + posiłek regeneracyjny

Stawka zagranica: 9 euro netto + dieta 21 euro

Zadania:

  • Cieśla – wykonywanie szalunków potrzebnych do wykonania obmurzy ogniotrwałych (szalunki z płyt niesystemowe),
  • Murarz – wykonywanie obmurzy ogniotrwałych,
  • Pomocnik – pomoc na budowie.

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Umiejętność czytania rysunku,
  • Od murarzy – umiejętność torkretowania,
  • Pomocnik – przynajmniej prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • W delegacji – kwatera oraz dojazdy po stronie pracodawcy,
  • Pracę od poniedziałku do soboty – czasami niedziele – system 2 zmianowy,
  • Jedziesz swoim autem? Wypłacamy kilometrówkę.
  • Narzędzia oraz odzież.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „ogniomury” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.