Pracownik magazynowy

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy magazynowi

No photo

Opublikowano: 12-10-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 102 (unikalne: 47)

5.400,00 zł brutto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracaemployer
Nazwa firmy:Employer
Numer NIP:7772950573
Region: Wielkopolskie Poznań

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Polska firma działająca z powodzeniem od 20 lat na wielkopolskim rynku poszukuje osób na stanowisko Magazyniera. Firma zajmuje się hurtowym obrotem wyrobów stalowych.

Miejsce pracy: Swadzim, Poznań

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • odzież roboczą,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę,

  • pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,

  • finansowane przez firmę szkolenia z zakresu obsługi wózka widłowego oraz suwnicy,

  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie.

Zakres obowiązków:

  • prace magazynowe,

  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych,

  • obsługa wózka widłowego.

Wymagania:

  • gotowość do pracy fizycznej na zewnątrz budynku,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • chęć zdobywania nowych umiejętności,

  • samodzielny dojazd do Poznań - Swadzim.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnicę.

Ogłoszenie skierowane również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Prosimy o przesyłanie CV z poniższą klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych EMPLOYER sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Marcelińskiej 92 oraz innych spółek powiązanych osobowo dla celów prowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Rekrutację prowadzi EMPLOYER sp. z o.o.. agencja zatrudnienia (nr KRAZ 3255).