Asystent logistyka

[Dam pracę] IT, telekomunikacja

No photo

Opublikowano: 12-09-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 66 (unikalne: 45)

2.500,00 zł (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Daniel
Nazwa firmy:Annamax
Numer NIP:8992829325
Region: Dolnośląskie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Asystent
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Poszukujemy kandydata na stanowisko asystenta logistyka, który będzie aktywnie wspierać i uczestniczyć w operacjach logistycznych naszej firmy. Jeśli posiadasz umiejętności organizacyjne, jesteś gotów do rozwiązywania skomplikowanych zadań i interesujesz się dziedziną logistyki, zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Obowiązki:

Udział w planowaniu i koordynacji operacji logistycznych.

Monitorowanie i zarządzanie dostawami i przesyłkami towarów.

Współpraca z dostawcami, przewoźnikami i klientami.

Tworzenie raportów i analiza efektywności procesów logistycznych.

Wsparcie w optymalizacji łańcuchów logistycznych i kosztów.

Wymagania:

Doświadczenie w dziedzinie logistyki mile widziane.

Znajomość podstawowej dokumentacji logistycznej i procedur.

Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne.

Umiejętność efektywnej pracy w zespole i zarządzania czasem.

Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie i system premii.

Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie logistyki.

Udział w optymalizacji i doskonaleniu procesów logistycznych.

Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

Możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju działalności logistycznej firmy.

Jeśli jesteś gotów wnieść swój wkład w rozwój naszego zespołu logistycznego, prosimy o przesłanie swojego CV na adres transport881612341@gmail.com lub kontakt pod numerem +48736671987 Tetiana. Możesz również napisać na platformach Viber, Telegram, WhatsApp: +380999046695. Czekamy na Ciebie!