Asystent specjalisty ds. targetingu

[Dam pracę] IT, telekomunikacja

No photo

Opublikowano: 12-09-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 69 (unikalne: 49)

3.000,00 zł (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Daniel
Nazwa firmy:Annamax
Numer NIP:8992829325
Region: Dolnośląskie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Asystent
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Poszukujemy kandydata na stanowisko asystenta specjalisty ds. targetingu, który będzie aktywnie uczestniczyć w realizacji kampanii marketingowych i strategiach reklamy ukierunkowanej naszej firmy. Jeśli interesujesz się światem marketingu cyfrowego, posiadasz umiejętności analityczne i organizacyjne, jesteś gotów do pracy z danymi i audiencją, serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

Obowiązki:

Aktywny udział w tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych w mediach cyfrowych.

Analiza danych i metryk w celu optymalizacji efektywności reklamy ukierunkowanej.

Praca z platformami reklamowymi i narzędziami do ukierunkowywania reklam.

Współpraca z zespołem marketingowym w celu ustalenia strategii i celów.

Przygotowywanie raportów dotyczących promocji i zaleceń dotyczących poprawy wyników.

Wymagania:

Znajomość podstaw marketingu cyfrowego i platform reklamowych.

Umiejętność analitycznego myślenia i pracy z danymi.

Umiejętność organizacji pracy i efektywnego zarządzania czasem.

Kreatywne podejście do tworzenia materiałów reklamowych.

Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie i system premii.

Możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie marketingu cyfrowego.

Udział w opracowywaniu i optymalizacji strategii marketingowych.

Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

Możliwość aktywnego udziału w promocji produktów firmy i budowaniu marki.

Jeśli jesteś gotów wziąć aktywny udział w naszym zespole i pomóc nam osiągnąć cele marketingowe, prosimy o przesłanie swojego CV na adres transport881612341@gmail.com lub kontakt pod numerem +48736671987 Tetiana. Możesz także napisać na platformach Viber, Telegram, WhatsApp: +380999046695. Czekamy na Ciebie!