Zbrojarz, Belgia, 2200 € netto!, zapewnione zakwaterowanie! bez znajomości języka!

[Dam pracę] Praca za granicą

No photo

Opublikowano: 12-04-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 426 (unikalne: 153)

10.120,00 zł

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: BeataRekruter
Nazwa firmy:Interkadra
Numer NIP:6762336026
Region: Dolnośląskie Oława

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • spawanie zbrojeń według rysunku technicznego,
  • wykonywanie konsoli na gotowych słupach,
  • odlewanie form w betonie.

Oczekujemy:

  • umiejętności czytania rysunku technicznego - wymóg konieczny,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • chęci do podjęcia długotrwałej współpracy,
  • prawa jazdy (mile widziany samochód na wyjazd).

Oferujemy:

  • zarobki nawet do 2200 € netto!,
  • gwarancję 40h/tydzień,
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • pracę w dużej belgijskiej firmie zajmującej się prefabrykatami betonowymi,
  • wynagrodzenie miesięczne wypłacane w EURO raz w miesiącu,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
  • pomoc koordynatora na miejscu,
  • opiekę biura przez cały czas trwania kontraktu.