Operator wózka widłowego w Belgii, zapewnione zakwaterowanie, a

[Dam pracę] Praca za granicą

Opublikowano: 12-04-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 364 (unikalne: 107)

10.000,00 zł

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: BeataRekruter
Nazwa firmy:Interkadra
Numer NIP:6762336026
Region: Dolnośląskie Oława

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 16-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta - globalnego operatora logistycznego posiadającego powierzchnie magazynowe w 160 lokalizacjach na całym świecie - poszukujemy osób zainteresowanych pracą w BELGII na stanowisku:

Operator wózka widłowego, atrakcyjna oferta!

Numer ref. OWW/0423/OŁ

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek przyczep,
  • odbieranie palet za pomocą ręcznego skanera,
  • przenoszenie pełnych palet ze strefy przychodzącej do strefy wychodzącej,
  • ładowanie kontenerów.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 1700 € netto,
  • dodatki do wypłaty,
  • gwarantowane zakwaterowanie,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pomoc przy organizacji wyjazdu i opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem,
  • opiekę koordynatora na miejscu,
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy.