Nauczyciel w przedszkolu

[Dam pracę] Edukacja i szkolenia > Szkolnictwo

No photo

Opublikowano: 29-07-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 133 (unikalne: 79)

6.500,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: awnuk28
Nazwa firmy:agarekruter
Numer NIP:123
Region: Mazowieckie Grodzisk Mazowiecki

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Ekspert
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:

  • Konieczne wykształcenie uprawniające do pracy w przedszkolu na stanowisku nauczyciela grupy/opiekuna w żłobku;
  • Mile widziany kurs/szkolenie w kierunki pedagogiki Marii Montessori;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • Miłe usposobienie;
  • Otwartość i komunikacyjność;
  • Elastyczność;
  • Pomysłowość.

Opis stanowiska:

  • Dbanie o rozwój poznawczy i emocjonalny dzieci;
  • Planowanie pracy;
  • Prowadzenie specjalistycznej dokumentacji;
  • Planowanie i dbanie o otoczenie dzieci;
  • Ścisła współpraca z innymi nauczycielami i specjalistami;
  • Planowanie i dbanie o otoczenie dzieci
  • Działanie na rzecz dobra całego przedszkola.

Korzyści:

  • 3 osoby dorosłe w jednej grupie przedszkolnej,
  • Duże przestrzenne 100 m sale,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Spotkania i wyjazdy integrujące kadrę,
  • Przyjazna atmosfera.