Mechanik

[Dam pracę] Praca fizyczna > Mechanik / blacharz / lakiernik

No photo

Opublikowano: 28-07-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 200 (unikalne: 55)

5.500,00 zł netto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: awnuk28
Nazwa firmy:agarekruter
Numer NIP:123
Region: Lubuskie Zielona Góra

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Poszukujemy kandydatów na  stanowisko mechanika:

Opis wymagań:

  • Wykształcenie min. Średnie - elektrotechnika, mechanika.
  • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją.
  • Umiejętność wymiany i wskazania podstawowych podzespołów elektrycznych.
  • Znajomość budowy i zasady działania podstawowych urządzeń mechanicznych
  • Znajomość budowy i zasady działania podstawowych urządzeń układów hydraulicznych i pneumatycznych.
  • Samodzielność, zaradność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Odpowiedzialność.
  • Umiejętność korzystania z komputera

Opis stanowiska:

  • Montaż i serwis urządzeń oraz instalacji,
  • Wykonywanie prac mechanicznych, ślusarskich, montażowych, instalacyjnych oraz elektrycznych, prace przy konstrukcji i produkcji urządzeń, modułów i elementów.
  • Wykonywanie prac serwisowych, naprawczych i konserwacyjnych.
  • Posługiwanie się elektronarzędziami.
  • Wykonywanie podstawowych czynności z zakresu obróbki skrawaniem (np. wiercenie, gwintowanie).
  • Diagnoza uszkodzeń w zakresie mechanicznym.
  • Wykonywanie czynności obsługowych w zakresie mechanicznym.
  • Samodzielne odłączenie zasilania w zakresie niewymagającym uprawnień elektrycznych.
  • Zdiagnozowanie uszkodzenia lub wskazanie prawdopodobnego miejsca uszkodzeń w układach hydraulicznych i pneumatycznych.
  • Bieżące usuwanie awarii i usterek.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i przeglądami.
  • Usuwanie usterek mechanicznych narzędzi produkcyjnych.
  • Serwisowanie silników gazowych.
  • Serwisowanie pomp i urządzeń technologicznych.
  • Udział w pracach badawczo – rozwojowych nad urządzeniami.

Korzyści:

  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • Super atmosferę, którą tworzy cały zespół oparty na partnerskich relacjach.
  • Możliwość inicjowania ulepszeń w miejscu pracy.
  • Rozwój zawodowy przy tworzeniu innowacyjnego urządzenia do pozyskiwania odnawialnej energii.
  • Zabawę i rozwój osobisty, dzięki organizowanym przez firmę wyjazdom integracyjno-szkoleniowym.
  • Aromatyczną kawę i szeroki zestaw herbat, dla uprzyjemnienia czasu w firmowej kuchni.