Malarz przy dociepleniach w Niemczech

[Dam pracę] Praca za granicą

Opublikowano: 06-06-2023 | Wygaśnie: 21-04-2024

Wyświetleń: 426 (unikalne: 128)

10.000,00 zł (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: bknd97
Nazwa firmy:In Temporis Polska sp. z. o.o.
Numer NIP:6762081282
Region: Zagranica

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: MALARZ PRZY DOCIEPLENIACH. Miejsce pracy: Kolonia. Praca pod zadaszeniem. OD 12 CZERWCA 2023

OBOWIĄZKI:

  • Malowanie pomieszczeń oraz elewacji

  • Prace dociepleniowe

  • Prace szpachlowe

  • Tapetowanie

  • Ogólne zadania o charakterze malarskim

WYMAGANIA:

  • Język niemiecki pozwalający na komunikację (w przypadku 2-osobowego teamu druga osoba może być bez języka!)

  • Mile widziany samochód, ale nie jest to warunek konieczny

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2100 euro NA RĘKĘ za 160 godzin pracy

  • możliwość nadgodzin

  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE (pokoje 1-osobowe)

  • pracę w stabilnej firmie

CV proszę przesyłać na adres: cyprian@intemporis.net

tel: 789 359 816